Wykończenia wnętrz
Firma Napinany MBud, poza montażem nowoczesnych sufitów, zajmuje się również kompleksowymi remontami i wykańczaniem wszelkiego rodzaju wnętrz o różnych powierzchniach. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy wykonają dla Państwa wszystkie konieczne prace remontowe (m.in. prace glazurnicze, tynkowanie, malowanie, tapetowanie) i instalacyjne (m.in. wodno-kanalizacyjne, elektryczne i gazowe). Specjalizujemy się w ciekawych i nowatorskich pomysłach oraz praktycznych rozwiązaniach. Sufity to nasza specjalność – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Ostatnie realizacje
Aktualne promocje
Zamawiając u nas remont łazienki - sufit napinany otrzymujesz GRATIS ! *
        --------------------------
Tylko teraz Specjalna oferta cenowa dla właścicieli sal bankietowych

NIE ZWLEKAJ REMONTUJ !

* sufit o powierzchni do 7m kw.
Sale bankietowe i konferencyjne
Proponujemy Państwu także specjalne i niepowtarzalne napinane sufity o dużej powierzchni, przeznaczone specjalnie do sal konferencyjnych i bankietowych. Takie rozwiązania dzięki swojej funkcjonalności i estetyce dodają uroku, unowocześniają wizerunek oraz podnoszą standard każdej sali. Tego typu inwestycja zwraca się bardzo szybko, zachęcając potencjalnych klientów do najmu. Jest to również doskonały sposób na uatrakcyjnienie oferty lokali gastronomicznych oraz sal konferencyjnych.
DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAL BANKIETOWYCH I KONFERENCYJNYCH MAMY PRZYGOTOWANĄ SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ!

Sufity z efektownymi grafikami i nie tylko

Od lat nasza firma zajmuje się przygotowywaniem projektów oraz prowadzeniem montażu nowoczesnej i niepowtarzalnej technologii, jaką jest napinanie sufitów. Nasze realizacje wykonywane są z pełną starannością oraz dbałością o szczegóły. Wieloletnia praktyka w tej dziedzinie pozwala nam na tworzenie najbardziej fantazyjnych i wymagających projektów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi sufity z dodatkowym oświetleniem, sufity 3D, projekty z wybraną przez Państwa grafiką, a także nietypowe realizacje, takie jak sufit z efektem drogi mlecznej. W celu uatrakcyjnienia oferty, wśród naszych propozycji zawarliśmy ponad 100 kolorów oraz faktur, w tym błyszczące, matowe, satynowe i transparentne. Granicą naszych możliwości jest wyłącznie wyobraźnia klientów – dlatego, jeżeli potrzebny jest Państwu wyjątkowy projekt, zapraszamy do nas!

Ile kosztują tego rodzaju sufity?Na to pytanie nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi. Cena wykonania uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju projektu, jaki zostanie zamówiony, a co za tym idzie, również materiałów, jakie zostaną wykorzystane przy jego realizacji. Inny będzie koszt standardowego sufitu bez zaokrągleń w pomieszczeniach, gdzie jego montaż jest prosty i szybki, a inny przy wykonaniu bardziej skomplikowanych realizacji. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na cenę wykonania napinanego sufitu może być zamontowanie oświetlenia – to niezwykle modne ostatnimi czasy rozwiązanie, które prezentuje się bardzo atrakcyjnie. W naszej firmie możliwe jest także wykonanie na suficie własnej grafiki lub zamieszczenie innych mniej standardowych elementów. O cenie decyduje szereg wymienionych czynników, dlatego najlepiej będzie, jeśli opowiedzą nam Państwo o projekcie, jaki mamy przygotować, a my wykonamy szczegółową wycenę zlecenia. Gwarantujemy, że nasza oferta dostosowana jest na każdą kieszeń.
Sufit napinany
Sufit 3D
Gwieździste niebo
Sufit podświetlany
| UWAGA PROMOCJA !!! Tylko teraz zamawiając u nas kompleksowy remont łazienki - sufit napinany GRATIS ! * |
©  allesufit.pl
Napinany MBud
woj. śląskie
tel.: 503-117-439
Nasza oferta
Start  »  Oferta