Wykończenia wnętrz
Firma NapinanyMBud, oprócz montażu nowoczesnych sufitów napinanych, zajmuje się również kompleksowym remontem i wykańczaniem wszelkiego rodzaju wnętrz, o róznych powierzchniach. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy wykonają dla Państwa wszystkie konieczne prace remontowe (min. prace glazurnicze, tynkowanie, malowanie, tapetowanie) i instalacyjne (min. wodno-kanalizacyjne, elektryczne i gazowe)
Specjalizujemy się w ciekawych i nowatorskich pomysłach oraz praktycznych rozwiązaniach.
Ostatnie realizacje
Aktualne promocje
Zamawiając u nas remont łazienki - sufit napinany otrzymujesz GRATIS ! *
        --------------------------
Tylko teraz Specjalna oferta cenowa dla właścicieli sal bankietowych

NIE ZWLEKAJ REMONTUJ !

* sufit o powierzchni do 7m kw.
Sale bankietowe i konferencyjne
Proponujemy Państwu specjalny i niepowtarzalny sufit napinany o dużej powierzchni, przeznaczony specjalnie do sal konferencyjnych i bankietowych. Taki sufit dzięki swojej funkcjonalności i estetyce doda uroku, unowocześni - podnosząc standard i wizerunek każdej sali. Inwestycja dzięki swojej praktyczności zwraca się bardzo szybko.
DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAL BANKIETOWYCH I KONFERENCYJNYCH MAMY PRZYGOTOWANĄ SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ !
Sufity napinane
Od lat zajmujemy się przygotowywaniem oraz wykonujemy montaż nowoczesnych, uniwersalnych i niepowtarzalnych sufitów napinanych. Montowane przez nas sufity napinane wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszej, innowacyjnej technologii. Wieloletnia praktyka w tej dziedzinie pozwala nam na wykonanie najbardziej fantazyjnych Państwa projektów, których granice stanowi jedynie Wasza wyobraźnia. Wykonujemy min.: sufity napinane, sufity podświetlane, sufity gwieździste niebo, sufity 3D, sufity z własną grafiką (dostarczoną przez Państwa). W ofercie posiadamy ponad 100 kolorów oraz faktur, min.: błyszczące, matowe, satynowe i transparentne.

Ile kosztuje sufit napinany?

Na to pytanie nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi. Cena wykonania sufitu napinanego uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju sufitu jaki zostanie zamówiony, a co za tym idzie materiałów jakie zostaną przy jego budowie wykorzystane. Inny będzie koszt standardowego sufitu  bez zaokrągleń w pomieszczeniach gdzie jego montaż jest prosty i szybki, a inny przy wykonaniu skomplikowanych projektów.
Dodatkowym czynnikiem wpływającym na cenę wykonaniu sufitu napinanego może być zamontowanie oświetlenia, wykonania na suficie własnej grafiki lub innych mniej standardowych elementów. Wszystko to można wykonać w naszej firmie! Jednak odpowiedź na pytanie ile kosztuje sufit napinany w Państwa przypadku będzie można uzyskać po kontakcie z naszą firmą i wykonaniu szczegółowej wyceny.
Sufit napinany
Sufit 3D
Gwieździste niebo
Sufit podświetlany
| UWAGA PROMOCJA !!! Tylko teraz zamawiając u nas kompleksowy remont łazienki - sufit napinany GRATIS ! * |
©  allesufit.pl
Napinany MBud
woj. śląskie
tel.: 503-117-439
Nasza oferta
Start  »  Oferta