Wykończenia wnętrz
Firma NapinanyMBud, oprócz montażu nowoczesnych sufitów napinanych, zajmuje się również kompleksowym remontem i wykańczaniem wszelkiego rodzaju wnętrz, o róznych powierzchniach. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy wykonają dla Państwa wszystkie konieczne prace remontowe (min. prace glazurnicze, tynkowanie, malowanie, tapetowanie) i instalacyjne (min. wodno-kanalizacyjne, elektryczne i gazowe)
Specjalizujemy się w ciekawych i nowatorskich pomysłach oraz praktycznych rozwiązaniach.
Ostatnie realizacje
Aktualne promocje
Zamawiając u nas remont łazienki - sufit napinany otrzymujesz GRATIS ! *
        --------------------------
Tylko teraz Specjalna oferta cenowa dla właścicieli sal bankietowych

NIE ZWLEKAJ REMONTUJ !

* sufit o powierzchni do 7m kw.
Sale bankietowe i konferencyjne
Proponujemy Państwu specjalny i niepowtarzalny sufit napinany o dużej powierzchni, przeznaczony specjalnie do sal konferencyjnych i bankietowych. Taki sufit dzięki swojej funkcjonalności i estetyce doda uroku, unowocześni - podnosząc standard i wizerunek każdej sali. Inwestycja dzięki swojej praktyczności zwraca się bardzo szybko.
DLA WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI SAL BANKIETOWYCH I KONFERENCYJNYCH MAMY PRZYGOTOWANĄ SPECJALNĄ OFERTĘ CENOWĄ !

Sufit napinany, podświetlany, gwieździste niebo, z nadrukiem

Od lat nasza firma zajmuje się przygotowaniem projektów oraz prowadzeniem montażu nowoczesnej i niepowtarzalnej technologii, jaką są sufity napinane. Montowane przez nas sufity z nadrukiem wykonywane są z pełną starannością oraz dbałością o szczegóły. Wieloletnia praktyka w tej dziedzinie pozwala nam na wykonanie najbardziej fantazyjnych i wymagających projektów, między innymi tworzymy sufity podświetlane, sufity gwieździste niebo, sufity 3D oraz sufity z własną grafiką (czyli wybraną przez Państwa). Abyście mieli pełnie możliwości, w ofercie zawarliśmy ponad 100 kolorów oraz faktur, w tym błyszczące, matowe, satynowe i transparentne. Granicą naszych możliwości jest Wasza wyobraźnia - dlatego jeżeli potrzebne są Wam wyjątkowe napinane sufity, zgłoście się do nas!

Ile kosztuje sufit napinany?Na to pytanie nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi. Cena wykonania sufitu napinanego uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju jaki zostanie zamówiony, a co za tym idzie materiałów, jakie zostaną przy jego budowie wykorzystane. Inny będzie koszt standardowego sufitu bez zaokrągleń w pomieszczeniach, gdzie jego montaż jest prosty i szybki, a inny przy wykonaniu skomplikowanych projektów. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na cenę wykonaniu sufitu napinanego może być zamontowanie oświetlenia, wykonania na suficie własnej grafiki lub innych mniej standardowych elementów. Wszystko to jest jednak wykonalne w naszej firmie! Jaka jest więc odpowiedź na pytanie "sufit napinany - ile kosztuje"? Brzmi ona - zgłoście się Państwo do nas i opowiedzcie o projekcie, jaki mamy dla Was przygotować, a my wykonamy szczegółową wycenę zlecenia. Gwarantujemy, że jeżeli chodzi o sufity napinane - nasz cennik na pewno przypadnie Wam do gustu!
Sufit napinany
Sufit 3D
Gwieździste niebo
Sufit podświetlany
| UWAGA PROMOCJA !!! Tylko teraz zamawiając u nas kompleksowy remont łazienki - sufit napinany GRATIS ! * |
©  allesufit.pl
Napinany MBud
woj. śląskie
tel.: 503-117-439
Nasza oferta
Start  »  Oferta